Svečana podjela svjedodžbi maturantima

Dana 3. lipnja 2022. godine u 17 sati ispred Srednje škole Novska održana je svečana podjela svjedodžbi završnim razredima. Ove je godine bilo pet završnih odjela s osamdeset jednim maturantom. Prije samog uručenja svjedodžbi svima nazočnima obratila se ravnateljica Srednje škole Novska Nikolina Fijačko Filipović.

Svjedodžbe učenicima podijelili su razrednici Petar Orlović (3. a za zanimanja bravar i stolar), Marijana Frkat Adžijević (3. p za zanimanje prodavač), Čedomir Knežević (4. s za zanimanje strojarski tehničar), Danijela Pauković (4. e za zanimanje ekonomist) i Željko Čačić (4. g za smjer opća gimnazija).

Nagrade za odličan uspjeh i uzorno vladanje kroz sve četiri godine školovanja uručila je ravnateljica Nikolina Fijačko Filipović. Učenici koji su dobili ovu nagradu su Luka Brebrić, Matija Cikojević i Bruno Štefanac (4.s), Klaudia Kovačević, Gabriela Prskalo i Petra Sablić (4. e) te Bruno Brtan, Dijana Kalanja, Leon Knežević, Irena Marenić, Matija Potočki, Ema Sedić, Marija Sertić-Duić, Lara Šimičić, Lana Veble, Iva Vidaković i Milan Vidaković (4. g).

Uime svih maturanata zahvalu ravnateljici, profesorima i roditeljima uputio je Milan Vidaković, učenik 4. g razreda. U programu su sudjelovale Klara Moguš i Viktorija Zuber, učenice 3. g razrednog odjela.

Pred kraj svečanosti maturantima je čestitao dogradonačelnik Grada Novske Siniša Kesić, a na samom kraju voditeljica programa Željka Pugelnik Vuković pozvala je sve maturante da uz dobre želje simbolično puste balone u zrak.

Danijela Pauković, prof. mentor