Unapređenja profesora naše škole

Novu školsku godinu započeli smo s 10 profesora promoviranih u više zvanje prema Pravilniku o napredovanja učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja  u osnovnom i srednjem školstvu i učeničkim domovima.

Među promoviranima su Dijana Bogović Gulić, Gordana Divić, Irena Dodigović Sovulj, Marijana Frkat Adžijević, Gordana Grabovac, Zdenka Marton, Danijela Pauković, Branak Pelin i Željka Pugelnik Vuković, te naša ravnateljica Nikolina Fijačko Filipović.

S obzirom na želju i volju za ovakvim načinom individualnog usavršavanja, očekujemo da će nastavni procesi u SŠ Novska biti još kvalitetniji, kreativniji i ukorak s vremenom. Čestitke svima!

Andrea Babić, prof.