Predstavnici Državnog zavoda za statistiku uručili nagrade

Osvojeno prvo mjesto na nacionalnoj razini, a potom i treće europsko mjesto na Statističkom natjecanju, valjalo je bogato i nagraditi.

Predstavnice Državnog zavoda za statistiku uručile su nagrade učenicima koji su ostvarili sjajne rezultate na Statističkom natjecanju. Profesorica Lea Božić zajedno je sa svojim učenicima Milanom Vidakovićem, Brunom Brtanom i Matijom Potočkim dobila mobilne uređaje kao nagradu za uspjeh. Osim toga, momci su dobili i stipendiju za studij Bussiness Analiytics na Zagrebačkoj školi ekonomije i managementa.

Osim njih, nagrade su dobile i učenice Nika Baić, Klara Moguš te Elena Poklečki koje su s mentoricom Gordanom Divić osvojile 6. mjesto na nacionalnoj razini natjecanja.

S obzirom da prošle godine nisu imale prilike dobiti nagradu za osvajanje trećeg mjesta na nacionalnoj razini, učenice Marija Šarić, Veronika Muraja i Leda Bielić svoju su nagradu primile sada.

Andrea Babić, prof.