Maturalna večer - odlazak još jedne generacije

Maturanti su se ove srijede 2. lipnja uredili i pripremili za svečanu proslavu sa svojim kolegama.

Stolari, ekonomisti, bravari, strojarski tehničari, prodavači, kao i gimnazijalci, pri kraju su svog srednjoškolskog obrazovanja. Njih 71 očekuje još državna matura te obrana završnih radova, a u međuvremenu došao je red i na maturalnu večer. Lijepo su se odjenuli i uredili kako bi uživali u provodu s kolegama i profesorima. S puno sreće i zadovoljstva, ali i sjete, svojim su se profesorima zahvalili na podršci i razumijevanju tijekom svih godina.

Podijeljenih osjećaja bili su i razrednici Ivana Vidaković, Dijana Bogović Gulić, Ivana Došlović Pezić, Jasenka Tutić i Josip Marijan. Svaki rastanak je težak, no vrijeme je da i ova generacija krene dalje svojim putem.

Svim maturantima želimo da budu uspješni u onome čime će se baviti, a mi im uvijek stojimo na raspolaganju za pomoć kada god je to potrebno! Sretno!

Andrea Babić, prof.